Facebook Społeczne

Budżet obywatelski – GŁOSUJEMY na projekt nr 22


🗳PIEKARSKI BUDŻET OBYWATELSKI 2023 – PROSIMY O 3 PUNKTY NA PROJEKT NR 22 🗳

Trwa głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego. Głosować można w tradycyjny sposób na portierni naszej szkoły oraz w internecie do 18 czerwca. Do wyboru są 22 duże projekty i 12 małych projektów. To od Was zależy ostateczna decyzja.

Mieszkańcy mogą głosować na wybrane przez siebie projekty: na trzy projekty duże (przyznając odpowiednio 3, 2 lub 1 pkt) oraz na trzy projekty małe (przyznając odpowiednio 3, 2 lub 1 pkt) w wybrany przez siebie sposób:

a) internetowo za pomocą wypełnionej elektronicznie karty do głosowania dostępnej na stronie internetowej www.glosowanie.piekary.pl począwszy od 30 maja do 18 czerwca 2023 r.,
b) tradycyjnie poprzez oddanie wypełnionej karty do głosowania na portierni naszej szkoły,
c) w Punkcie Głosowania Internetowego w Urzędzie Miasta przy ul. Bytomskiej 84 w Punkcie Informowania Mieszkańców począwszy od 30 maja do 16 czerwca 2023 r.

Zwycięskie projekty będą zrealizowane w 2024 roku, w uzasadnionych przypadkach z możliwością wydłużenia terminu do dnia 31 grudnia kolejnego roku.
PROSIMY O 3 PUNKTY DLA PROJEKTU NR 22 – REWITALIZACJI OBIEKTÓW SPORTOWYCH ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH.

Założeniem Projektu nr 22 jest:

  • remont istniejącego boiska tartanowego, rewitalizacja nawierzchni boiska poprzez retoping natryskowy czyli natryskowe nałożenie nowej warstwy tartanu na już istniejącą, wyrysowanie linii boiska, ogrodzenie boiska piłko chwytami ok. 60 m/b, instalacja nowych bramek i koszy sportowych;
  • stworzenie drugiej części powstającego placu usprawniania ruchowego, zakup urządzeń wspomagających rozwój równowagi, zwinności, siły: tzw. „sieć pajęcza”, huśtawka typy gniazdo, tor równoważny;
    Będzie to instalacja uzupełniająca powstającą ścieżkę zdrowia. Instalacja usprawniania ruchowego będzie dostosowana do dzieci ze specjalnymi potrzebami. Instalacje będą zlokalizowane na podłożu z piasku.