Informacje

UROCZYSTE OTWARCIE SALI DO GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ

5 PAŹDZIERNIKA cała nasza szkoła przeżywała niezwykłe i długo wyczekiwane wydarzenie. Oddana została do użytku nowa sala do zajęć gimnastyki korekcyjnej. Prace nad salą trwały kilka miesięcy, a efekt był i jest piorunujący. W sali znajduje się wiele specjalistycznego sprzętu oraz absolutna nowość, nasza perełka – bieżnia elektryczna, która niezwykle przypadła do gustu naszym uczniom.

W otwarciu uczestniczyli między innymi II Zastępca Prezydenta Miasta Piekary Śląskie- Pan Paweł Słota, Naczelnik Wydziału Edukacji – Pan Michał Sojka oraz nasza niezastąpiona Wicedyrektor ZSS – Pani Sabina Chromy, która nadzorowała, by wszystko przebiegało zgodnie z planem.

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Urzędowi Miasta Piekary Śląskie oraz Dyrektorowi ZEFO – Pani Teresie Korab, bez których ta inwestycja nie byłaby możliwa.

Słowa wdzięczności kierujemy też wobec pracowników szkoły, naszych panów bohaterów, którzy dzielnie i w pocie czoła przygotowali salę do użytku, wiedząc, że bezpieczeństwo w naszej szkole jest wartością stawianą na pierwszym miejscu!

Nasi kochani uczniowie nareszcie będą mieli godziwe warunki, by ćwiczyć i cieszyć się zajęciami gimnastyki korekcyjnej.

Dziękujemy!!!