Facebook Kreatywne lekcje

W kolorze niebieskim 💙💙💙

31 marca z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Świadomości Autyzmu odwiedziliśmy Miejską Szkołę Podstawową nr 5 w Piekarach Śląskich. Pod hasłem „RAZEM RAŹNIEJ”, w kolorze niebieskim obchodziliśmy ten ważny dla nas dzień.

Czekało na nas mnóstwo niespodzianek: zwiedziliśmy szkołę, zobaczyliśmy jak na co dzień uczą się nasi rówieśnicy, uczestniczyliśmy w ciekawych lekcjach ,a na zakończenie wspólnie zjedliśmy przepyszny obiad😋

Pragniemy serdecznie podziękować Pani Dyrektor Justynie Borek, Pani Wicedyrektor Alinie Klemens, wszystkim nauczycielom, szczególnie Pani Sabinie Anikiel za „wybuchową” lekcję chemii 🧪👩‍🔬- było jak w prawdziwym laboratorium chemicznym, Pani Aleksandrze Żak za super lekcję języka niemieckiego – Vielen Dank. Es war super👩‍💻, Pani Ewelinie Romaldowskiej, za fantastyczne zajęcia plastyczne „Chodź pomaluj mój świat…”🎨- wspólnie stworzyliśmy wiosenne arcydzieło, Pani pedagog Patrycji Kaps, za zorganizowanie tak wspaniałego dnia 💙.

Bardzo dziękujemy Pani Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sławie Umińskiej – Duraj za okazane nam serce i poświęcony czas.

Pani Prezydent i Pani Dyrektor wspólnie z nami przeprowadzały interesujące doświadczenia w pracowni chemicznej . Był to dla nas ogromny zaszczyt i wielka przyjemność .

Dziękujemy także wszystkim uczniom Szkoły nr 5 za ciepłe przyjęcie i wspólnie spędzone chwile.

Mamy nadzieje , ze za rok znowu się spotkamy 🤗

Pragnę podziękować Pani Matysiak🥰, mamie naszego Tymka za pomoc w przygotowaniach, dzięki Pani nasza klasa prezentowała się wspaniałe 💙

Monika Kalus:)