Informacje

Szkolenie na temat seksualności jest już za nami :)

Szkolenie na temat seksualności jest już za nami 🙂 Jestem przekonana, że wszyscy wyszliśmy z niego bogatsi o rzetelną wiedzę i pozytywne doświadczenia.
Dziękuję wszystkim uczestnikom szkolenia – Rodzicom i Nauczycielom za wspaniałą atmosferę i zaangażowanie. Dziękuję osobom, dzięki którym szkolenie doszło do skutku: panu dyrektorowi Zygmuntowi Krawczykowi za pomoc w sprawach organizacyjnych, pani Janinie Lisiak za współpracę, niezawodnym paniom z naszej Rady Rodziców, niezwyciężonym paniom ze Stowarzyszenia Szklany Mur( szczególnie pani Oli Jakubczyk), państwu Aleksandrze i Pawłowi Konowoł za pyszne ciasta, panu Eugeniuszowi Wysockiemu za przygotowanie i udostępnienie sprzętu technicznego, pani Renacie Klajnert, która przez cały dzień czuwała nad porządkiem na terenie szkoły i pani Gabrysi Rabsztyn za opiekę nad dziećmi w czasie trwania kursu.

Dziękuję serdecznie pani doktor Izabeli Fornalik za profesjonalne, ciekawe i wspaniale przygotowane szkolenie. Jestem pewna, że dzięki niemu oswoiliśmy ten trudny temat, który dotyczy nas wszystkich.

Dziękuję także panu doktorowi Francesc Cuxart za uświetnienie naszego szkolenia prezentacją na temat prowadzonego przez siebie domu dziennego pobytu dla osób ze spektrum autyzmu i metod pracy z nimi.

Wiem, dużo tych podziękowań, ale bez wszystkich wymienionych tu osób nie dałabym rady 🙂

Mam nadzieję, że nasze sobotnie spotkanie stanie się inspiracją dla nas – nauczycieli i dla Państwa jako rodziców do dalszej pracy z naszymi podopiecznymi, aby ich życie było dobre i godne. Jeżeli jesteście Państwo jako rodzice zainteresowani podobną formą szkoleń na inne tematy dotyczące problemów osób niepełnosprawnych proszę o kontakt za pośrednictwem wychowawców klas.
                                                                                                                                Ewa Kowalik