Imprezy szkolne

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2023/2034

Uroczyste zakończenie roku szkolnego to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, jednocześnie jednak chwila pożegnań i zadumy.

Dziś odbył się apel podsumowujący rok szkolny 2023/2024. Uroczystość rozpoczął występ artystyczny oraz film krótkometrażowy o … trzech świnkach!
Pani Wicedyrektor, Angelina Pogoda podziękowała wszystkim za wysiłek włożony w proces dydaktyczny i oficjalnie rozpoczęła Akademię.

Następnie zostały wręczone także nagrody i dyplomy za osiągnięcia w nauce i nie tylko.
Nadszedł w końcu czas pożegnania uczniów ostatnich klas oraz uroczyste wręczenie świadectw. Emocji było wiele!
Przed Wami kolejny rozdział życia i nowe wyzwania. Życzymy Wam wiary we własne możliwości, optymizmu w zmaganiu się z codziennością oraz determinacji w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów.

Uroczystości towarzyszyła równie podniosła i wzruszająca chwila, którą było pożegnanie zasłużonego nauczyciela i przesympatycznych i pomocnych pracownic obsługi, odchodzących na emeryturę. Niech ten czas będzie dla Was nadal aktywny, wypełniony ciepłem i życzliwością.

Przyszedł czas również na podziękowanie dla Rady Rodziców, która była mocno zaangażowana w działania na rzecz naszej szkoły. Jeszcze raz z całego serca dziękujemy.

Drodzy Uczniowie, życzymy Wam wakacji, które będą niezapomniane – pełne słońca, uśmiechu i nowych przygód. Bawcie się dobrze, korzystajcie z każdego dnia i wracajcie wypoczęci i zadowoleni!

Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy ZSS .