Imprezy szkolne

Piknik rodzinny 2024 w ZSS


7 czerwca w naszej szkole odbył się Piknik Rodzinny. W przygotowanie imprezy plenerowej zaangażowana była cała społeczność szkolna i nie tylko.

Piknik rozpoczął się o godzinie 10:00 od powitania przybyłych gości przez Panią Dyrektor, Sabinę Chromy. Następnie rozpoczęła się zabawa! Piana party, dmuchany zamek, tańce, muzyka, przejażdżka dorożką. Uczniowie chętnie korzystali z wielu atrakcji, które tego dnia zostały dla nich zorganizowane. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska przygotowane przez nauczycieli: malowanie twarzy, plecienie kolorowych warkoczyków czy tatuaże.
Dla wszystkich uczestników pikniku był dostępny duży grill z pysznymi kiełbaskami, a także kawiarenka, gdzie można było skosztować przepysznych wypieków, donutów oraz lemoniady dla ochłody, przygotowaną przez klasę przyspasabiającą do pracy.

W tym dniu na terenie szkoły pojawili się przedstawiciele policji i straży pożarnej.
Również jedną z atrakcji dzisiejszego Pikniku była niespodzianka sportowa. Uczniowie i absolwenci rzucili wyzwanie nauczycielom i pracownikom szkoły w koszykówce. Sędzią zawodów był Dyrektor MOSiR Piekary Śląskie, Pan Łukasz Tomczyk, komentatorem Pan Zenon Nowakowski
Punktem kulminacyjnym było wręczenie przez gościa specjalnego – Torcida Górnik Zabrze Piekary Śląskie, na ręce Pani Dyrektor zebranych datków. Dziękujemy za tak wspaniałomyślny gest .
Obecnością na pikniku zaszczycili nas również członkowie Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi Rzeczypospolitej Polskiej KWK “Julian”- Dziękujemy za udział w festynie, przepyszny popcorn i watę cukrową.
Ponadto z okazji Światowego Dnia Krwiodawstwa pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia Honorowym Dawcom Krwi oraz wszystkim wspierającym honorowe krwiodawstwo.

W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować Radzie rodziców, Radzie pedagogicznej, Zasadniczej Szkole Zawodowej za czynny udział podczas festynu, wszystkim zaangażowanym nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi za profesjonalizm, obsługę imprezy i atrakcje przygotowane dla dzieci. Podziękowania również dla rodziców za smaczne ciasta.

Szczególne wyrazy wdzięczności składamy sponsorom i darczyńcom, którzy wsparli organizację tego wydarzenia:

Rada Rodziców
Torcida Górnik Zabrze Piekary Śląskie
Mosir,
Urząd Miasta Piekary Śląskie. Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych – Naczelnik Monika Rudy.
OSP Brzeziny,
HDK Julian,
Firma PAMAR,
123Bawimy,
Stokson,
Andrzej Panek,
Seguro Sp. Z o.o.,
Zakład Instalacji Sanitarnych Piotr Ledwoch,
Progressio Inwestycje Sp. Z o.o,
Pan Marcin P. jako dj
Ranczo w Dolinie Dawid Mikusz,
Poseł Łukasz Ściebiorowski.

To był niesamowity dzień, pełen atrakcji i wielu wzruszeń. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na nasz piknik.