Imprezy szkolne Kreatywne lekcje

Koncert i warsztaty gitarowe 🗣🎤🎸

Dnia 5 listopada br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w koncercie gitarowym i warsztatach z gry na 🎸. Gitarzysta, dźwiękoterapeuta, wokalista, perkusista i nauczyciel gry na gitarze – czyli człowiek orkiestra Arek Kuś wraz z Panem Marianem Hołoń wprowadzili słuchaczy w zachwyt wykonując przeróżne utwory światowych gwiazd.  W pięknych opowieściach słownych i muzycznych nawiązali do tego czym zajmują się na co dzień i od czego zaczęła się ich przygoda z gitarą. Zachęcili dzieci do rozwijania swoich zainteresowań muzycznych twierdząc, że jeśli czegoś bardzo się pragnie, to dzięki wytrwałej pracy można osiągnąć sukces. Pan Marian Hołoń – nauczyciel gry na gitarze PSM I st. Instruktor gitary SZKOŁA MUZYCZNA YAMAHA oraz Instruktor gitary w Domu Kultury w Chorzowie prowadził warsztaty z podstaw gry na gitarze, to było niewątpliwie nowum dla naszych uczniów. Panowie zebrali bisy od wszystkich uczestników i nie omieszkali zostać z nami dłużej… atmosfera była cudowna. Trzeba zaznaczyć, że Pan Arkadiusz będzie prowadził cykliczne zajęcia w studio 80, które nawiązało współpracę z naszą szkołą.
Opiekunem i założycielem studia jest Pan Jarosław Cieślik, który ma sporo pomysłów, by wprowadzić naszych uczniów w świat muzyki.
„Imprezę” otwarła Pani wicedyrektor Sabina Chromy wraz z Panią pedagog Angeliną Pogodą, wspólnie czuwając nad sprawną współpracą ze studiem.

Zachęcamy do odwiedzenia profili Facebook panów instruktorów:

https://www.facebook.com/kus.arkadiusz

https://www.facebook.com/guitarmaniek

Zachęcamy również do odwiedzenia szkolnego profilu Facebook ZSS, gdzie można zobaczyć filmiki z warsztatów:-)

DZIĘKUJEMY ZA WSPANIAŁĄ INICJATYWĘ🧡 mamy nadzieję, że nie ostatnią 😉🙌