Baza szkoły Informacje Kreatywne lekcje

Niesamowity odzew Przyjaciół Szkoły!!

To miał być prosty wpis facebookowy jednego z naszych nauczycieli WF… A może znalazłaby się dobra dusza, która zasponsorowałaby kilka dętek rowerowych do naszych szkolnych rowerów… Nasze jednoślady „złapały” od jesieni kilka gum i konieczna była ich wymiana. Odzew był niesamowity i przekraczający wszelkie najśmielsze oczekiwania!! Zgłosiło się tyle osób, że po pierwsze wystarczyło środków na obecne rowerowe potrzeby, a po drugie już na początku maja będzie można zrealizować inny zakup, który chodził po głowie naszej „Katedrze WF” od czasu naszego powrotu w styczniu do szkoły (będzie o tym osobny post w przyszłym tygodniu).
DRODZY PRZYJACIELE NASZEJ SZKOŁY: JESTEŚCIE WIELCY!!
Dzięki Wam mamy motywację do pracy w najtrudniejszych chwilach, a nasze dzieciaki – mnóstwo frajdy i zdrowia z jazdy na uwielbianych rowerach. Z tego miejsca, w imieniu Dyrekcji, nauczycieli WF, uczniów i całej społeczności Zespołu Szkół Specjalnych w Piekarach Śląskich, chcieliśmy z całego serca podziękować:
– Państwu Karolinie i Maciejowi Wiszniewskim
– Państwu Elżbiecie i Grzegorzowi Korbel
– Państwu Magdalenie i Piotrowi Ciszewskim
– Pani Agnieszce Mościńskiej
za sfinansowanie zakupu dętek, opon, pedałów, smaru i śrub. Dzisiaj na lekcjach WF, nasi uczniowie pod czujnym okiem wuefistów uczyli się w praktyce jak wymieniać dętki i zakładać opony. Wierzymy, że dzięki takim osobom jak Państwo będziemy mogli uczyć naszych podopiecznych praktycznych rzeczy, a oni sami będą mogli aktywnie i zdrowo spędzać czas, pedałując na sprawnych rowerach.